İstediğin zaman,
istediğin yerde para kazan.

Roamler sana seçtiğin bir zamanda, seçtiğin bir yerde çalışma imkanı sunuyor. Tek ihtiyacın olan ise bir adet akıllı telefon. İster belirli bir görevde uzmanlaş, ister farklı görevlerde yeteneklerini sergile. Karar senin. Her görev ön alıştırma ve görev esnasında yönlendirme ile birlikte gelecek.

Yeteneklerini geliştirdikçe daha fazla işi ekranında görecek ve daha yüksek ödüller kazanacaksın. Ayrıca, para çekimini istediğin zaman istediğin yerde, sadece kendi kontrolünde gerçekleştirebileceksin.

Peki Roamler’da nasıl işlerle karşılaşacaksın? İşte bazı örnekler.

Alışverişini yaparken para kazan! Roamler olarak ürünlerinin satış noktalarında nasıl sergilendiğini öğrenmek isteyen büyük markalar için perakende analizleri sunuyoruz. Senin de uygulamada karşılaşacağın görevler promosyon, fiyat, ürün konumu ya da ürün bulunurluğu bilgisi toplamakla ilgili olabilir. Diğer bir ihtimalle, satış noktasındaki görevlere sorular sorarak bilgiler edinmen gerekebilir ya da görevini tamemen bir gizli müşteri olarak tamamlayabilirsin.

Peki Roamler’da nasıl işlerle karşılaşacaksın? İşte bazı örnekler.

Araban var mı? Araba sürmeyi sever misin? Peki bazı noktalara teslimat yaparak para kazanmaya ne dersin? Çoğu teslimat noktası kısa mesafelerde olacak ve yapacağın teslimatların çoğu bakkal alışverişi ya da online alışveriş ile satın alınan diğer ürünlerden oluşacak. Bu kolay ve çok düz işle birçok online alışveriş müşterisinin mutlu olmasını sağlayabilirsin.

Peki Roamler’da nasıl işlerle karşılaşacaksın? İşte bazı örnekler.

Bir tesisatçı olmak ve termostat gibi elektronik cihazların kurulumunu yapmaya ne dersin? Kulağa biraz zor gibi geldiğinin farkındayız fakat bir kere eğitim adımını tamamladığında artık senin için çok kolay ve eğlenceli olacak. Roamler uygulaması ile istersen tesisat işlerini tüm güne yayarak planlarsın, istersen akşam birkaç saatini bu iş için ayırırsın. Kurulum işlemini tamamladığın her işten sonra anında ödemeni alırsın. İşte bu kadar basit!

Nasıl bir
Roamler olurum?

KAYIT OL Öncelikle App Store ya da Google Play Store'dan Roamler uygulamasını indirerek işe başla. Uygulama giriş yapabilmen için bir aktivasyon koduna ihtiyacın olacak. Aktivasyon kodunu Roamler Türkiye sosyal medya hesaplarında yer alan kayıt formunu doldurarak elde edebilirsin.

DENEYİM KAZAN Görevleri doğru şekilde tamamlamak ve Roamler görevlerinde uzmanlaşmak için basit eğitim adımlarımızı görüntüle ve tamamla. Böylece sana gereken tüm bilgileri edinmiş olacaksın.

KAZANMAYA BAŞLA Şimdi sana en uygun olduğunu düşündüğün Roamler görevinde yeteneklerini sergilemeye başlayabilirsin. Şimdi kendi kendinin patronu olmanın ve istediğin zaman, istediğin şekilde çalışmanın özgürlüğünü hissetme zamanı.